لیزر حرارتی موهای زائد چیست؟

لیزر حرارتی موهای زائد چیست؟

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
اگر از برطرف کردن موهای زائد قسمت های مختلف بدن خود خسته شده اید بهتر است بدانید در حال حاضر روش های زیادی به وجود آمده است که با استفاده از آن میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه به رفع دائمی موهای زائد پرداخت. لیزر حرارتی موهای زائد از روش های ایمنی است که در اکثر موارد افرادی که به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند میتوانند با استفاده از آن به نتایج مناسبی دست پیدا کند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا شما را بیشتر با آن آشنا کنیم.  

لیزر حرارتی موهای زائد چیست؟

لیزر حرارتی موهای زائد به روشی گفته میشود که در آن با استفاده از دستگاه های لیزر مختلف میتوان به رفع دائمی موهای زائد پرداخت. دستگاه های حرارتی لیزر با امواجی که تولید میکنند باعث میشوند تا در فولیکول های مو انرژی قابل توجهی ایجاد شود و به مرور شاهد تضعیف رشد موها و کم شدن تراکم آن ها باشیم که با استفاده ی مکرر از آن در چند جلسه میتوان شاهد توقف رشد دائمی موها بود. امروزه دستگاه های لیزر تنوع زیادی پیدا کرده اند به همین دلیل متخصصان زیبایی میتوانند با انتخاب بهترین دستگاه به رفع تمام موهای زائد بدن بیمار بپردازند. برای انتخاب دستگاه های مختلف متخصصان قبل از هر چیز به بررسی نوع پوست و موهای بیمار خواهند پرداخت تا بتوانند عوارض پوستی که برای برخی از بیماران به وجود می آید را به حداقل برسانند و تمام موهای زائد رفع شوند.  

مزیت لیزر حرارتی موهای زائد چیست؟

افرادی که از لیزر حرارتی موهای زائد استفاده میکنند میتوانند در چند جلسه شاهد رفع موهای زائد قسمت های مختلف بدن خود باشند. به طوری که حتی میتوان با استفاده از این روش به رفع دائمی موهای صورت هم پرداخت و همین باعث میشود تا شاهد افزایش شفافیت و زیبایی چهره باشیم. بهتر است بدانید درد لیزر هم نسبت به سایر روش هایی که وجود دارد کمتر است.  

مراقبت های لازم بعد از لیزر حرارتی موهای زائد

بعد از لیزر حرارتی موهای زائد برای اینکه دچار مشکل خاصی نشوید باید به یک سری نکات توجه کافی داشته باشید. مثلا تا چند روز بعد از لیزر باید از قرار گرفتن در نور مستقیم آفتاب خودداری کنید چون به علت اینکه پوست بر اثر لیزر دچار حساسیت میشود ممکن است دچار سوختگی پوست شوید. علاوه بر این بهتر است بعد از لیزر از کمپرس سرد استفاده کنید تا احتمال حساسیت های پوستی، سوختگی، قرمزی و ... از بین برود. نوشیدن آب کافی هم اهمیت زیادی بعد از لیزر دارد. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8