مزایا و عوارض لیزر موهای پیشانی چیست؟

مزایا و عوارض لیزر موهای پیشانی چیست؟

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
موهای زائد از عواملی هستند که وجود آن ها در هر نقطه از بدن باعث کاهش زیبایی میشود به همین دلیل بسیاری از افراد با استفاده از روش های موقت به رفع آن میپردازند اما متاسفانه به علت رشد زیادی که موها دارند در اکثر موارد بعد از مدت زمانی بسیار کوتاه مجددا رشد خواهند کرد. رشد سریع موهای زائد باعث شده تا برخی از افراد به دنبال روش هایی دائمی برای رفع موهای زائد صورت، پیشانی و سایر نقاط بدن باشند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به مزایا و عوارض لیزر موهای پیشانی بپردازیم پس با ما همراه باشید.  

لیزر موهای پیشانی چیست؟

لیزر موهای پیشانی یکی از روش های دائمی برای رفع سریع موهای زائدی است که در پیشانی رشد میکنند. با توجه به اینکه موهای پیشانی را نمیتوان به سادگی با استفاده از روش های موقت برطرف کرد بهترین کار ممکن این است که با استفاده از روش های دائمی به رفع آن ها پرداخت. خوشبختانه لیزر یکی از بهترین روش هایی است که با استفاده از آن میتوان در اکثر موارد به نتایج مطلوبی دست پیدا کرد. برای لیزر موهای زائد پیشانی دستگاه های مختلفی وجود دارد که متخصصان با توجه به پوست بیمار و موهایی و موهایی که دارد به انتخاب آن میپردازند چون هر کدام از دستگاه ها توانایی تولید طول موج خاصی دارد که برای برخی از بیماران مناسب تر خواهد بود. برخورد طول موج های مختلف از اشعه ی لیزر به موها در چند جلسه باعث تخریب موهای پیشانی خواهد شد و موها مجددا رشد نخواهند کرد.  

مزایای لیزر موهای پیشانی چیست؟

لیزر موهای پیشانی باعث میشود تا ناحیه ی پیشانی روشن تر به نظر برسد به همین دلیل استفاده از آن نتایج قابل قبولی را به دنبال خواهد داشت. علاوه بر این افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد پوستی شفاف و لطیف تر هم خواهند بود. در میان روش هایی که وجود دارد لیزر یکی از ایمن ترین روش هاست که در اکثر موارد استفاده از آن باعث عوارض خاصی نخواهد شد.  

عوارض لیزر موهای پیشانی چیست؟

همانطور که گفتیم لیزر موهای پیشانی در اکثر موارد عوارضی به دنبال نخواهد داشت اما برای اینکه با استفاده از این روش دچار مشکل نشوید باید حتما قبل از لیزر تا حداقل یک ماه از قرار گرفتن در نور مستقیم آفتاب بپرهیزید و حتی الامکان از کرم های ضد آفتاب مناسب استفاده کنید تا پوست دچار حساسیت نشود. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8