قیمت و هزینه تزریق ژل به سینه چقدر می باشد

قیمت و هزینه تزریق ژل به سینه چقدر می باشد

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
دست یابی به تناسب اندام همیشه با لاغری به وجود نخواهد آمد. در بسیاری از مواقع برای این که فرد به اندامی مناسب دست پیدا کند باید به افزایش حجم نقاط مختلف بدن پرداخت به همین دلیل در حال حاضر بسیاری از افراد با مراجعه به کلینیک های زیبایی از روش هایی استفاده میکنند که باعث افزایش افزایش حجم نقاط مختلف بدن مانند سینه، گونه و ... شود. در میان روش هایی که وجود دارد تزریق ژل یکی از بهترین روش هاست که میتوان با استفاده از آن به نتایج دلخواه دست پیدا کرد. در ادامه به هزینه تزریق ژل به سینه خواهیم پرداخت.

تزریق ژل به سینه چگونه است؟

تزریق ژل به سینه یکی از جایگزین های اصلی و کم خطر پروتز است که با استفاده از آن بسیاری از افراد میتوانند به نتایج دلخواه دست پیدا کنند. به دلیل اینکه استفاده از پروتز روشی تهاجمی و گران است در بسیاری از موارد متخصصان توصیه میکنند تا از روش هایی مانند تزریق ژل برای افزایش حجم سینه و سایر نقاط بدن پرداخت چون عوارض و هزینه تزریق ژل به سینه نسبت به پروتز کمتر خواهد بود. در این روش متخصصان برای افزایش حجم سینه ها از سوزن هایی نازک برای تزریق ماده ی اسید هیالورونیک استفاده میکنند. تزریق این ماده در بافت سینه باعث میشود تا حجم سینه حداقل برای 6 ماه افزایش پیدا کند. بعد از این مدت میتوان مجددا به تزریق ژل پرداخت تا شاهد افزایش حجم سینه باشیم. البته برخی متخصصان توصیه میکنند برای تزریق مجدد ژل باید حداقل یک سال صبر نمود.  

هزینه تزریق ژل به سینه چقدر است؟

هزینه تزریق ژل به سینه همانطور که گفتیم نسبت به روش های دیگر مانند پروتز بسیار کمتر خواهد بود. اما برای اینکه از هزینه ی دقیق این روش اطلاع پیدا کنید باید حتما به مراکز زیبایی مراجعه فرمایید تا متخصصان با توجه به شرایط خاصی که دارید قیمت دقیق این روش را محاسبه کنند. هزینه تزریق ژل به سینه تحت پوشش بیمه های درمانی قرار ندارد به همین دلیل باید به صورت آزاد آن را پرداخت کنید.  

تزریق ژل به سینه برای چه افرادی مناسب است؟

همانطور که گفتیم هزینه تزریق ژل به سینه نسبت به روش های دیگر کمتر است به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح میدهند از این روش استفاده کنند اما برای استفاده از این روش باید به این نکته توجه داشته باشید که متاسفانه همه ی افراد نمیتوانند از این روش استفاده کنند. تزریق ژل برای افرادی که دارای سینه های شل و افتاده هستند مناسب نخواهد بود و علاوه بر این حجم سینه ها نباید از مقداری که متخصصان تشخیص میدهند کوچکتر باشد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8