مزایا و عوارض تزریق ژل شقیقه

مزایا و عوارض تزریق ژل شقیقه

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
در کلینیک های زیبایی روش های زیادی برای افزایش زیبایی وجود دارد که بیماران میتوانند با استفاده از آن ها به چهره ای زیبا تر دست پیدا کنند. در میان روش هایی که وجود دارد همیشه روش های محبوب تر خواهد بود که عوارض کمتری داشته باشد. تزریق ژل یکی از ایمن ترین روش ها برای برجسته سازی و ایجاد تناسب اجزای مختلف است به همین دلیل بسیاری از متخصصان برای افزایش زیبایی بیماران از این روش استفاده میکنند. در ادامه به تزریق ژل شقیقه خواهیم پرداخت.  

تزریق ژل شقیقه چیست؟

افزایش سن معمولا با چین و چروک های مختلف همراه است و افرادی که پا به سن میگذارند زیبایی شان کاهش پیدا میکند به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال روشی مناسب برای جوانسازی میگردند که با استفاده از آن بتوانند به رفع آثار پیری بپردازند. با توجه به این که ناحیه ی شقیقه از اولین نقاطی است که چین و چروک ها در آن به وجود می آید باید برای جوانسازی آن از روشی مناسب استفاده کرد. برای رفع چین و چروک های صورت روش های زیادی وجود دارد اما از میان این روش ها متخصصان بیشتر از روش تزریق ژل شقیقه استفاده میکنند چون این روش جزء ایمن ترین روش ها برای جوانسازی به شمار میرود. با استفاده از این روش متخصصان با تزریق ژل های پر کننده به ناحیه ی شقیقه باعث میشوند تا چروک ها تا مدت های از بین برود و شاهد افزایش زیبایی چهره باشیم.  

تزریق ژل شقیقه چه مزایایی دارد؟

تزریق ژل شقیقه از روش هایی است که عوارض خطرناکی به دنبال ندارد . علاوه بر این افرادی که از این روش استفاده میکنند دردی را احساس نخواهند کرد چون برای تزریق ژل از سوزن های نازک استفاده میشود و در صورتی نیاز متخصصان از کرم های بی حسی نیز استفاده خواهند نمود.تزریق ژل برای تمام افرادی که به دلیل افزایش سن و یا عدم مراقبت از پوست دچار چروک پیشانی شده اند مناسب می باشد.  

عوارض تزریق ژل شقیقه چیست؟

تزریق ژل شقیقه در صورتی که با استفاده از ژل های دائمی انجام عوارض زیادی را به دنبال خواهد داشت به همین در حال حاضر در کلینیک های معتبر از آن استفاده نمیشود. تزریق ژل های موقت و نیمه دائمی معمولا عوارضی را به دنبال نخواهند داشت اما برای جلوگیری از عوارض احتمالی مانند عفونت، تورم و ... حتما باید به مراکز معتبر و مجاز مراجعه کرد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8