هزینه و قیمت پروتز مو چقدر می باشد

هزینه و قیمت پروتز مو چقدر می باشد

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
در سالهای اخیر تعداد افرادی که برای درمان ریزش مو ی خود به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند افزایش یافته است به همین دلیل محققان دائما در حال کار بر روی روش های جدید هستند که با استفاده از آن بتوان به بهترین شکل ممکن به رفع ریزش مو و کچلی بیماران پرداخت. در میان روش هایی که وجود دارد استفاده از پروتز یکی از بهترین روش هاست به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به مزایا، معایب و قیمت پروتز مو بپردازیم پس با ما همراه باشید.  

پروتز مو برای درمان کچلی

امروزه روش های زیادی برای درمان کچلی و طاسی به وجود آمده است که با توجه به مزایایی که هر کدام از روش های دارند توانسته اند در میان بیماران جایگاه خاصی پیدا کنند. از میان روش های مختلفی که وجود دارد روش ترمیم مو که در آن از پروتز استفاده میشود در میان مردم متقاضیان زیادی پیدا کرده است که شاید یکی از دلایل آن قیمت پروتز مو که بسیار به صرفه است باشد. برای رفع کچلی با پروتز متخصصان از کراتین که ماده ای طبیعی استفاده میکنند به این صورت که در وهله ی اول شرایط بیمار را بررسی کرده و با توجه به مواردی که وجود دارد به انتخاب بهترین پروتز میپردازند. بعد از آن با استفاده موهای مصنوعی و کراتین و چسب های طبیعی به رفع کچلی و طاسی میپردازند.  

قیمت پروتز مو

پروتز مو انواع مختلفی دارد که متخصصان با توجه به شرایط بیمار مانند میزان تعریق، فعالیت های فیزیکی و .. به انتخاب آن میپردازند به همین دلیل قیمت پروتز مو قبل از هر چیز به نوع آن بستگی دارد. البته امروزه شرکت های زیادی وجود دارند که در سطح دنیا به تولید پروتز می پردازند که هر محصولات هر کدام با توجه به سطح کیفی خاصی دارد قیمت متفاوتی خواهد داشت.  

مزایا و معایب پروتز مو

قیمت پروتز مو یکی از مزایای اصلی آن خواهد بود چون در مقایسه با روش های دیگری که برای رفع کچلی و طاسی وجود دارد قطعا استفاده از پروتز ها بسیار به صرفه است. علاوه بر این کاشت مو با استفاده از پروتز ظاهری طبیعی برای بیمار به وجود می آورد ضمن اینکه عوارض خاصی به دنبال نخواهد داشت. از میان معایب آن هم میتوان به موقت بودن آن اشاره کرد به نوعی که بیمار مجبور خواهد بود هر چند سال یکبار برای تعویض و ترمیم پروتز و موهای مصنوعی اقدام کند. منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8