خطرات و عوارض جراحی لیفت شقیقه چیست

خطرات و عوارض جراحی لیفت شقیقه چیست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
روش هایی که در کلنیک های زیبایی برای افزایش زیبایی وجود دارد را میتوان به دو دسته ی کلی تهاجمی و غیر تهاجمی تقسیم بندی کرد. متاسفانه به دلیل اینکه برخی از بیماران شرایط خاصی دارند امکان استفاده از روش های غیر تهاجمی در همه ی مواقع وجود نخواهد داشت و باید از روش های دسته ی دوم که روش های جراحی هستند استفاده کرد. جراحی لیفت شقیقه از روش های موثر در رفع مشکلات بسیاری از بیماران است به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به روش انجام آن و عوارض جراحی لیفت شقیقه بپردازیم پس با ما همراه باشید.  

جراحی لیفت شقیقه

در حال حاضر بسیاری از بیماران ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی خود از عمل های زیبایی استفاده کنند چون استفاده از عمل های زیبایی باعث میشود تا بیمار در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد تغییر قابل توجهی در چهره ی خود باشد و به نتیجه ی دلخواه که در نظر دارد دست پیدا کند. در میان عمل های جراحی مختلف جراحی لیفت شقیقه به دلیل اثراتی که دارد در سالهای اخیر متقاضیان زیادی پیدا کرده است. لیفت شقیقه روشی است که متخصصان با استفاده از روش های جراحی به درمان افتادگی ابرو و پیشانی میپردازند به همین دلیل استفاده از این روش باعث میشود تا ابرو ها فرم بهتری پیدا کنند و به طور کلی تناسب میان اجزای مختلف چهره برقرار شود. به دلیل اینکه در این روش از جراحی استفاده میشود قطعا عوارض جراحی لیفت شقیقه مورد انتظار خواهد بود که در ادامه به آن میپردازیم.  

عوارض جراحی لیفت شقیقه

در مورد عوارض جراحی لیفت شقیقه بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که به طور کلی نتایجی که در این عمل به وجود می آید تا حد زیادی به تخصص پزشک مراجعه خواهد داشت به همین دلیل در انتخاب جراحان باید حساسیت زیادی به خرج دهید. از میان عوارض احتمالی لیفت شقیقه میتوان به عدم تقارن در ابروها، اسیب به اعصاب حسی در نواحی مختلف صورت،  فرو رفتگی در ناحیه ی ابرو، خشکی چشم، خونریزی، عفونت، درد طولانی مدت، باقی ماندن جای بخیه و بالا رفتن بیش از حد ابرو اشاره کرد که در برخی موارد بیماران ممکن است شاهد آن باشند.  

مزایای لیفت شقیقه

در صورتی که این عمل توسط متخصصان با تجربه انجام شود قطعا بیشتر از اینکه بیمار شاهد عوارض جراحی لیفت شقیقه باشد شاهد مزایای آن خواهد بود. مهمترین مزیت این روش این است که فرد میتواند در یک جلسه شاهد بهبود فرم ابروها، رفع چروک پیشانی و به طور کلی افزایش زیبایی نیمه ی فوقانی صورت باشد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8