رشد مو با قرص آسپرین امکان پذیر است

رشد مو با قرص آسپرین امکان پذیر است

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
برای افزایش رشد مو روش های مختلفی وجود دارد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش مو میشوند در اکثر موارد نمیتوانند انتخاب درستی میان روش های گوناگون داشته باشند که همین باعث میشود در بسیاری از موارد بیماران از روش های غیر صحیح برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند. رشد مو با قرص آسپرین یکی از روش هایی است که بسیاری از افراد اعتقاد دارند با استفاده از آن میتوانند به رفع کچلی و طاسی بپردازند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم.  

رشد مو با قرص آسپرین

بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای افزایش رشد موهایشان از روش های خانگی استفاده کنند چون قطعا مزایایی که در روش های خانگی وجود دارد در روش های دیگر وجود نخواهد داشت. در میان روش های مختلفی که برای تقویت مو وجود دارد بسیاری از افراد روش افزایش رشد مو با قرص آسپرین را امتحان میکنند چون این تصور وجود دارد که آسپیرین باعث رفع کچلی و طاسی خواهد شد. در صورتی که شما هم تصور میکنید رشد مو با قرص آسپرین بهتر است بگوییم این موضوع در همه ی موارد صحیح نیست اما قطعا تاثیراتی که مصرف موضعی آسپیرین بر روی موها خواهد داشت را هم نمیتوان رد کرد. افرادی که دچار ریزش موی سطحی شده اند میتوانند از این روش برای افزایش رشد موها و پرپشتی آن استفاده نمایند اما به هیچ وجه برای درمان کچلی و ریزش موی شدید پیشنهاد نمیشود.  

روش افزایش رشد مو با قرص آسپرین

برای استفاده از اثرات فوق العاده ی آسپیرین میتوانید به تهیه ی لوسیون آن بپردازید به این صورت که حدود 10 عدد قرص آسپیرین را با نیم لیتر آب مخلوط کنید و موهایتان را بعد از شستشو با آن ماساژ داده و اجازه دهید به مدت چند دقیقه باقی بماند. این کار باعث میشود تا موها به  صورت عمقی تمیز شوند و حتی شاهد رفع بیماری های عفونی سر باشید. البته علاوه بر این میتوانید چند عدد قرص آسپیرین را پودر کنید و با مقداری شامپو ترکیب نمایید. استفاده از این شامپو برای شستشوی موها هم نتایج قابل قبولی به دنبال خواهد داشت.  

معایب رشد مو با قرص آسپرین

افرادی که افزایش رشد مو با قرص آسپرین را امتحان میکنند به عارضه ی خاصی مبتلا نخواهد شد اما عیب اصلی این روش این است که برخی از افراد برای رفع ریزش موی شدید از آن استفاده میکنند که همین باعث میشود دلیل اصلی ریزش مو پنهان شود و تصمیم بگیرند به جای مراجعه به پزشک از این روش استفاده کنند. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8