ماندگاری لیفت شقیقه چقدر است

ماندگاری لیفت شقیقه چقدر است

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
در میان عمل های جراحی مختلفی که برای افزایش زیبایی وجود دارند برخی از عمل ها به محبوبیت بسیار بالایی دست پیدا کرده اند چون با استفاده از آن ها میتوان در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش قابل توجه زیبایی بود. لیفت شقیقه یکی از این روش هاست که در اکثر موارد افرادی که از آن استفاده میکنند رضایت کافی خواهند داشت چون باعث رفع نواقص شدیدی که در زیبایی وجود دارد خواهد شد. ماندگاری لیفت شقیقه یکی از سوالاتی است که ممکن است برای بسیاری از بیماران به وجود آید به همین دلیل در ادامه به آن خواهیم پرداخت.  

عمل زیبایی لیفت شقیقه

همانطور که میدانید ابرو ها تاثیر زیادی در زیبایی انسان دارند به طوری که حتی کم پشتی آن ها هم باعث کاهش زیبایی خواهد شد به همین دلیل بسیاری از افراد سعی میکنند از روش هایی استفاده کنند که با استفاده از آن زیبایی ابروهایشان افزایش یابد. از میان روش های مختلفی که در حال حاضر برای افزایش زیبایی ابرو وجود دارد عمل زیبایی لیفت شقیقه یکی از بهترین روش هاست که نتایج مناسبی خواهد داشت. در این روش متخصصان با استفاده از عمل های جراحی به ترمیم و حذف قسمتی از بافت های پیشانی میپردازند که همین باعث میشود تا حالت ابرو ها تا حد زیادی تغییر کند. بهتر است بدانید ماندگاری لیفت شقیقه نسبت به روش های دیگر مانند بوتاکس، تزریق ژل و ... بیشتر است که همین باعث شده تا بسیاری از افراد این روش را به روش های مشابه ترجیح دهند.  

ماندگاری لیفت شقیقه

همانطور که اشاره کردیم ماندگاری لیفت شقیقه نسبت به روش های دیگر بیشتر است تا جایی که حتی میتوان گفت این روش نتایج کاملا دائمی به دنبال خواهد داشت. البته این موضوع به نحوه ی انجام عمل و شرایط بیمار هم بستگی خواهد داشت به طوری که در برخی موارد ممکن است با افزایش سن شاهد افتادگی ابروها باشیم. اما به طور کلی میتوان این اطمینان را داشت که ظاهر ابروها به هیچ وجه خط در سنین پیری هم به ظاهری که قبل از عمل داشته اند باز نخواهد گشت.  

معایب لیفت ابرو

ماندگاری لیفت شقیقه نسبت به روش های دیگر بیشتر است اما برای استفاده از این روش باید به معایب آن هم توجه داشت. یکی از مهمترین معایب این روش این است که در آن از جراحی و بیهوشی استفاده میشود به همین دلیل برخی از بیماران ممکن است شاهد عوارض مختلف باشند. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8