مضرات و عوارض پلاسما جت صورت چیست

مضرات و عوارض پلاسما جت صورت چیست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همانطور که میدانید امروزه روش های زیادی برای افزایش زیبایی و رفع نواقص صورت وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را خواهند داشت به همین دلیل بیماران میتوانند با توجه به شرایط خود از روش های مختلفی که وجود دارد استفاده نمایند. از میان روش های مختلفی که در حال حاضر وجود دارد پلاسما جت صورت یکی از بهترین روش هاست که در حال حاضر به محبوبیت زیادی در بین بیماران و پزشکان دست یافته است به همین دلیل در ادامه به مزایا و عوارض پلاسما جت صورت خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.  

کاربرد های پلاسما جت صورت

پلاسما جت صورت یکی از جدیدترین روش هایی است که در کلینیک های زیبایی کاربرد های زیادی دارد. این روش به دلیل مزایای فوق العاده ای که دارد در بسیاری از مواقع جایگزین مناسبی برای لیزر خواهد بود. بهتر است بدانید در برخی موارد حتی میتوان از پلاسما جت به جای عمل های جراحی هم استفاده کرد که همین یکی از بزرگترین مزایای این روش است. افرادی که قصد دارند از روش های پلاسما استفاده کنند باید قبل از هر چیز شرایطشان توسط متخصصان زیبایی به دقت مورد بررسی قرار گیرد چون در برخی موارد ممکن است امکان استفاده از این روش وجود نداشته باشد. به طور کلی بهتر است بدانید پلاسما جت برای رفع چین و چروک، افتادگی پوست، رفع جای جوش و بخیه بهترین کاربرد را خواهد داشت. در ادامه به عوارض پلاسما جت صورت اشاره خواهیم کرد.  

عوارض پلاسما جت صورت

به دلیل اینکه در پلاسما از جراحی و روش های تهاجمی استفاده نمیشود اکثر افراد دچار عارضه ی خاصی نخواهند شد به طوری که میتوان گفت عوارض پلاسما جت صورت در مقایسه با روش های مشابه بسیار کمتر خواهد بود. اما به طور کلی امکان ایجاد حساسیت های پوست در برخی موارد امکان خواهد داشت مخصوصا در زمانی که بیماران به مراقبت های بعد از آن توجه کافی نداشته باشند. رعایت مراقبت هایی که متخصصان توصیه میکنند باعث میشود تا عوارض پلاسما جت صورت به حداقل ممکن برسد به طوری که حتی شاهد سوزش و قرمزی پوست هم نباشید.  

مراقبت های بعد از پلاسما جت صورت

یکی از مهمترین مواردی که باید بعد از پلاسما جت به آن توجه داشته باشید این است که حتما در مقابل آفتاب از کرم های ضد آفتاب استفاده نمایید چون استفاده از این روش در برخی موارد باعث به وجود آمدن حساسیت های پوستی خواهد شد که همانطور که گفتیم یکی از عوارض پلاسما جت صورت به حساب می آید. استفاده از کمپرس سرد هم به کاهش حساسیت های پوستی کمک خواهد کرد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8