مضرات و عوارض لیفت ابرو چیست

مضرات و عوارض لیفت ابرو چیست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همانطور که میدانید در سالهای اخیر متقاضیان عمل های زیبایی که در آن از جراحی استفاده میشود افزایش یافته است چون در اکثر موارد افرادی که از این روش ها استفاده میکنند میتوانند در مدت زمانی بسیار کوتاه به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند. در میان روش های مختلفی که وجود دارد لیفت ابرو از روش هایی است که با استفاده از آن میتوان در یک جلسه به افزایش قابل توجه زیبایی پرداخت به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به مزایا و عوارض لیفت ابرو بپردازیم تا بیماران انتخاب بهتری داشته باشند.  

عمل زیبایی لیفت ابرو

عمل زیبایی لیفت ابرو امروزه جزء روش های پرطرفدار در کلینیک های زیبایی به شمار میرود چون بیماران میتوانند با استفاده از این روش به چهره ای زیباتر دست یابند تا جایی که در اکثر موارد نتایج آن باورکردنی نخواهد بود. همانطور که میدانید در این روش از جراحی استفاده میشود که همین باعث افزایش  عوارض لیفت ابرو خواهد شد اما به هیچ وجه این موضوع باعث کاهش متقاضیان آن نشده است. برای انجام این روش متخصصان در مرحله ی اول از بیهوشی عمومی استفاده خواهند کرد تا بیمار برای جراحی آماده شود. بعد از این در ناحیه ی خط رویش موها برش هایی زده میشود و به وسیله ی آن بافت های زیر ابرو کشیده شده و بخیه زده میشود که همین باعث بهبود حالت پیشانی خواهد شد. علت ایجاد برش ها در زیر پیشانی این است که جای بخیه ها و برش های قبل رویت نباشد و زیبایی فرد را کاهش ندهد.  

عوارض لیفت ابرو

همانطور که کاملا مشخص است عوارض لیفت ابرو در برخی از بیماران مشاهده خواهد شد چون در این روش از جراحی و بی هوشی استفاده میشود که همین باعث به وجود آمدن مشکلات مختلف برای بیماران میشود. یکی از عوارض رایجی که ممکن است در این روش به وجود آید میتوان به حساسیت هایی که نسبت به بیهوشی به وجود می آید اشاره کرد. اما علاوه بر این تورم، قرمزی، التهاب، خونریزی، بی حسی در ناحیه ی پیشانی، عدم تقارن ابرو ها و عوارض این چنینی هم از عوارضی خواهد بود که ممکن است در برخی موارد شاهد آن باشیم.  

مزایای لیفت ابرو

برای استفاده از این روش باید علاوه بر مزایا به عوارض لیفت ابرو هم توجه داشته باشید اما به طور کلی بهتر است بدانید این روش نسبت به روش های دیگر مزایای فوق العاده ای دارد. افرادی که از این روش ها استفاده میکنند میتوانند شاهد افزایش قابل توجه زیبایی خود باشند چون این روش تاثیر زیادی در اصلاح فرم ابرو ها خواهد داشت و متخصصان با بررسی هایی که انجام میدهند میتوانند با انجام این عمل به افزایش تناسب نقاط مختلف صورت بپردازند. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8