آیا تقویت موی صورت با سیب زمینی امکان است

آیا تقویت موی صورت با سیب زمینی امکان است

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
موهای صورت در زیبایی آقایان نقش زیادی دارد به همین دلیل افراد زیادی وجود دارند که برای افزایش شفافیت و تراکم موهای صورت به دنبال روش های مختلف میگردند تا جایی که حتی در برخی موارد به دام افراد سودجو می افتند و از داروهای غیر استاندارد استفاده میکنند به همین دلیل در صورتی که به دنبال روشی مناسب برای افزایش رشد موهای صورت هستید پیشنهاد میکنیم داروهای طبیعی مانند سیب زمینی را امتحان کنید. در ادامه به تقویت موی صورت با سیب زمینی خواهیم پرداخت.  

تقویت موی صورت با سیب زمینی

موهای صورت هم مانند موهای سر نیاز به تقویت دارند به همین دلیل در صورتی که تاکنون این موضوع را نمیدانستید امکان دارد کم پشتی موهای صورتتان به همین دلیل بوده باشد بنابراین سعی کنید از همین امروز به تقویت موهای صورت با روش های طبیعی بپردازید. برای تقویت موهای صورت داروهای گیاهی زیادی وجود دارد اما سیب زمینی به علت مزایایی که دارد یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. تقویت موی صورت با سیب زمینی نتایج آنی به دنبال نخواهد داشت اما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که بعد از چند ماه شاهد افزایش ضخامت و تراکم موهای صورت خواهید بود. استفاده از سیب زمینی در بلند مدت نه تنها باعث پرپشتی ریش و سبیل میشود بلکه زیبایی مو ها را هم افزایش میدهد به همین دلیل بهتر است حتما از آن در کنار داروهای گیاهی دیگر استفاده کنید.  

مزایای استفاده از سیب زمینی برای موهای صورت

تقویت موی صورت با سیب زمینی عارضه ای به دنبال نخواهد داشت و حتی بیمارانی که دچار بیماری های مختلف مانند آلوپسی شده اند هم میتوانند بدون نگرانی از آن استفاده کنند. استفاده از این روش بسیار ساده است و بسیاری از افراد شاهد بعد از چند وقت شاهد نتایج فوق العاده ای خواهند بود. جالب است بدانید با استفاده از سیب زمینی میتوان حالت پذیری موها را هم افزایش داد به همین دلیل در صورتی که موهای صورتتان به خوبی حالت نمیگیرد هم میتوانید از آن استفاده نمایید.  

روش تهیه ی ماسک سیب زمینی

برای تقویت موی صورت با سیب زمینی باید به تهیه ی ماسک آن بپردازید. تهیه ی ماسک سیب زمینی باعث میشود تا اثر بخشی آن چند برابر شود و شاهد نتایج فوق العاده ای باشید. برای تهیه ی این ماسک کافی است مقداری عسل را با همان مقدار آب سیب زمینی مخلوط کنید و موهایتان را با آن ماساژ دهید. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8