تقویت موی صورت با تخم مرغ امکان پذیر است

تقویت موی صورت با تخم مرغ امکان پذیر است

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
اگر آرزو دارید موهای صورتتان پر پشت تر شوید و در عین حال امکان مراجعه به کلینیک های زیبایی برایتان وجود ندارد بهتر است بدانید روش های زیادی وجود دارد که میتوانید با استفاده از آن در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش رشد ریش و سبیل در خانه باشید. یکی از این روش ها استفاده از تخم مرغ است. به دلیل مزایای فوق العاده ای که تقویت موی صورت با تخم مرغ دارد بهتر است حتما آن را امتحان کنید. استفاده از تخم مرغ هیچ عارضه ای به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل میتوانید با خیل راحت از آن استفاده نمائید.  

تقویت موی صورت با تخم مرغ

تخم مرغ به علت خواص فوق العاده ای که دارد در بسیاری از مواقع رشد موهای صورت و سر را افزایش خواهد داد به همین دلیل در طب سنتی به استفاده از تخم مرغ برای رشد موها تاکید زیادی شده است. بهتر است بدانید در گذشته بسیاری از افراد حداقل یکبار در هفته از تخم مرغ برای رشد موهای خود استفاده میکردند که همین باعث میشد آمار ریزش مو بسیار کمتر از حال باشد. باید به این نکته توجه داشته باشید که تقویت موی صورت با تخم مرغ کاملا امکان پذیر خواهد بود اما برای اینکه شاهد نتایج فوق العاده ی آن باشید باید حتما به صورت مداوم و منظم از آن استفاده کنید. تخم مرغ سرشار از عناصر ضروری برای رشد موهاست به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد افزایش تراکم ریش و سبیل خواهند بود و از نتایجی که به وجود می آید رضایت خواهند داشت.  

روش تقویت موی صورت با تخم مرغ

برای تقویت موی صورت با تخم مرغ بهتر است آن را با داروهای گیاهی دیگر ترکیب کنید تا خواص آن چند برابر شود. بهتر است بدانید در طب سنتی به این نکته بسیار تاکید شده است که برای تقویت موهای سر حتما داروهای گیاهی مختلف با مکمل های خود ترکیب شوند تا اثر بخشی آن افزوده شود. برای تقویت موی صورت با تخم مرغ هم میتوانید آن را عسل یا روغن های گیاهی دیگر ترکیب کنید. این کار باعث میشود تا میزان رشد موهای صورت تا حد زیادی افزایش پیدا کند.  

نکته ای مهم در تقویت موی صورت با تخم مرغ

قبل از اینکه به تقویت موی صورت با تخم مرغ بپردازید بهتر است این نکته را بدانید که برای درمان کچلی کامل صورت نمیتوان از این روش استفاده کرد. افرادی که در صورتشان تعداد کمی مو وجود دارد باید حتما به جای استفاده از روش های خانگی از روش های موثر مانند کاشت ریش استفاده کنند. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8