خطرات و عوارض قرص تقویت ریش و سبیل

خطرات و عوارض قرص تقویت ریش و سبیل

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
بسیاری از آقایان سعی میکنند تا با استفاده از هر روشی که وجود دارد به افزایش رشد ریش و سبیل خود بپردازند به همین دلیل در بسیاری از موارد مشاهده میشود که فرد برای رفع کچلی موهای صورت از قرص های غیر مجاز و غیر استاندارد استفاده میکند که همین باعث میشود دچار عوارض خطرناک شود به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به این روش ها بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با خطرات و عوارض قرص تقویت ریش و سبیل بیشتر آشنا شوید.

قرص تقویت ریش و سبیل

در حال حاضر به علت اینکه بسیاری از آقایان به دنبال روش های موثر و آسان برای افزایش رشد موهای صورت هستند محصولات و داروهای زیادی به وجود آمده است که ادعا میشود نتایج فوق العاده ای دارند و استفاده از آن باعث میشود در کمترین زمان ممکن موهای صورت رشد کنند اما متاسفانه ادعاهایی که پشت بسیاری از این روش ها وجود دارد در اکثر موارد هیچ صحتی ندارد و حتی مشکل ساز خواهد شد. عوارض قرص تقویت ریش و سبیل در همه ی داروها یکسان نخواهد بود و ممکن است برخی از آن ها هم هیچگونه عارضه ای نداشته باشند اما میتوان به جرات گفت که قرص های تقویت ریش در صورتی که توسط پزشک پوست و مو تجویز نشود در اکثر موارد هیچ نتیجه ی خاصی به دنبال نخواهد داشت چون نهایتا در آنها برخی از ویتامین هایی وجود دارد که میتوان با مصرف غذاها هم آن ها را دریافت کرد.  

عوارض قرص تقویت ریش و سبیل

همانطور که اشاره کردیم عوارض قرص تقویت ریش و سبیل در مورد همه ی داروها صحیح نخواهد بود اما بهتر است بدانید طبق پژوهش ها درصد قابل توجهی از داروهای تقویت مو و ریش باعث تغییر تعادل هورمون ها در بدن میشوند که همین میتواند مشکلات زیادی برای فرد به وجود آورد که از میان آنها میتوان به سردرد، سرگیجه، حساسیت های پوستی، پرمویی بدن و ... اشاره نمود.  

قرص ال دی برای تقویت موی صورت

در رابطه با عوارض قرص تقویت ریش و سبیل  باید به این نکته هم اشاره کنیم که برخی از آنها ممکن است عارضه ی خاصی نداشته باشند اما به علت اینکه نتیجه بخش نیستند بهتر است از آن ها استفاده نکنید. قرص ال دی از قرص هایی است که برخی از افراد آن را پودر میکنند و به صورت ماسک بر روی صورتشان قرار میدهند که متاسفانه هیچ تاثیری به دنبال ندارد و کار کاملا بیهوده ای است. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8