رشد ریش و سبیل با تخم مرغ امکان پذیر است

رشد ریش و سبیل با تخم مرغ امکان پذیر است

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
در صورتی که به دنبال روشی برای افزایش رشد ریش و سبیل هستید بهتر است قبل از اینکه به سراغ محصولات تقویتی که به فروش میرسد بروید به استفاده از داروهای گیاهی بپردازید. استفاده از داروهای گیاهی و طبیعی نه تنها عوارضی به دنبال نخواهد داشت بلکه در اکثر موارد در کمترین زمان ممکن باعث افزایش رشد مو و ضخامت آن خواهد شد. در ادامه به رشد ریش و سبیل با تخم مرغ میپردازیم تا بتوانید با استفاده از ان زیبایی تان را تا حد زیادی افزایش دهید.

افزایش رشد ریش و سبیل با تخم مرغ

همانطور که میدانید افراد زیادی وجود دارند که برای تقویت موهای صورت به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند اما متاسفانه افرادی هم وجود دارند به علت مشکلات مالی و ... این امکان برایشان وجود ندارد به همین دلیل به دلیل عدم رضایت از زیبایی خود دچار مشکلات روحی میشوند. در صورتی که شما هم جزء این افراد هستید پیشنهاد میکنیم حتما تخم مرغ را امتحان کنید تا شاهد نتایج فوق العاده ی آن باشید. برای افزایش رشد ریش و سبیل با تخم مرغ کافی است یک عدد از ان را با مقداری روغن زیتون ترکیب کنید و هفته ای 2 الی 3 بار موهایتان را با آن ماساژ دهید و اجازه دهید به مدت 20 دقیقه روی موهایتان باقی بماند تا به خوبی جذب ریشه ی مو شود. این کار باعث میشود تا ویتامین های مختلف در اختیار فولیکول ها قرار گیرد و شاهد افزایش رشد قابل توجه موهای صورت باشید.  

مزایای رشد ریش و سبیل با تخم مرغ

مهمترین مزیت رشد ریش و سبیل با تخم مرغ این است که هیچ عارضه ای برایتان به وجود نخواهد آمد و میتوانید از این موضوع کاملا اطمینان داشته باشید. علاوه بر این استفاده از این روش باعث میشود تا خشکی صورت هم برطرف شود به همین دلیل افرادی که دچار خشکی پوست و اگزما هستند میتوانند با استفاده از تخم مرغ شاهد نتایج فوق العاده ای باشند.  

معایب رشد ریش و سبیل با تخم مرغ

رشد ریش و سبیل با تخم مرغ معایبی هم دارد که باید به آن توجه داشته باشید. یکی از بزرگترین معایب آن این است که همه ی افراد نمیتوانند با استفاده از آن شاهد افزایش رشد ریش و سبیل خود باشند. علاوه بر این افرادی که از تخم مرغ استفاده میکنند ممکن است در برخی از موارد شاهد مشکلات پوستی باشند که در این صورت باید استفاده از آن قطع شود. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8