رشد مو با تخم مرغ امکان پذیر است

رشد مو با تخم مرغ امکان پذیر است

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همانطور که میدانید در کلینیک های زیبایی روش های زیادی برای افزایش رشد مو وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد اما قطعا افراد زیادی هستند که به دلیل شرایط خاص نمیتوانند به کلینیک های زیبایی مراجعه کنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به یکی از بهترین روش های طبیعی برای تقویت موهای سر بپردازیم. رشد مو با تخم مرغ موضعی است که در ادامه به صورت مفصل به آن خواهیم پرداخت پس ما را همراهی کنید.

افزایش رشد مو با تخم مرغ

در صورتی که برای افزایش رشد مو نمیتوانید به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید نباید به هیچ وجه نگران باشید چون استفاده از روش های خانگی هم در بسیاری از موارد نتایج رضایت بخشی به دنبال خواهند داشت. البته برای درمان ریزش موی شدید نباید از روش های خانگی استفاده کرد اما قطعا برای افزایش تراکم و رشد مو استفاده از آن مناسب خواهد بود که در این زمینه تخم مرغ یکی از بهترین هاست. افزایش رشد مو با تخم مرغ به این دلیل است که سفیده ی تخم مرغ دارای مقادیر قابل توجهی از پروتئین هاست که همین باعث میشود موها در مدت زمان کوتاهی بازسازی شوند. البته زرده ی تخم مرغ دارای ویتامین های مختلف میباشد به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد ضخیم شدن موها و افزایش تراکم آن خواهند بود و زیبایی موهایشان افزایش پیدا خواهند کرد.

روش استفاده از تخم مرغ

رشد مو با تخم مرغ کار چندان سختی نخواهد بود و میتوانید با صرف زمانی کوتاه این کار را انجام دهید. برای استفاده از تخم مرغ کافی است یک عدد از آن را بشکنید و به خوبی آن را هم بزنید تا به اصطلاح پف کند. بعد از اینکه پف کرد مقداری روغن زیتون و عسل به آن اضافه کنید و موهایتان را به خوبی به آن آغشته نمایید. بعد از این که این کار را انجام دادید بهتر است موهایتان را با یک کلاه پلاستیکی بپوشانید و اجازه دهید به مدت 30 دقیقه ماسکی که اماده کردید بر روی موهایتان باقی بمانند.

نکات مهم در استفاده از تخم مرغ

برای افزایش رشد مو با تخم مرغ باید حتما به این نکته توجه داشته باشید که زرده ی تخم مرغ به هیچ وجه برای موهای چرب مناسب نمیباشد به همین دلیل در صورتی که موهایتان چرب است حتما زرده را از سفیده جدا کنید. نکته ی دیگری که وجود دارد هم این است که نباید تخم مرغ بیشتر از نیم ساعت بر روی موها باقی بماند چون میتواند مشکلات خاصی به وجود آورد. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8