بهترین روش خانگی جلوگیری از ریزش مژه چیست

بهترین روش خانگی جلوگیری از ریزش مژه چیست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
بسیاری از خانم ها تصور میکنند برای افزایش زیبایی مژه فقط میتوانند از لوازم آرایشی استفاده کنند که همین باعث میشود در بلند مدت مشکلات مختلفی را تجربه کنند به طوری که در سنین جوانی دچار ریزش مژه شوند به همین دلیل پیشنهاد میشود تا جایی که امکان دارد برای افزایش زیبایی ابرو از روش های طبیعی و خانگی استفاده شود تا بدین صورت از ریزش ابرو پیشگیری گردد. در ادامه به معرفی بهترین روش خانگی جلوگیری از ریزش مژه خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.  

روش خانگی جلوگیری از ریزش مژه

در صورتی که قصد دارید زیبایی مژه هایتان را افزایش دهید بهتر است از روش های خانگی استفاده کنید تا از ریزش مژه ها هم جلوگیری به عمل آورید. افرادی که با روش های خانگی به تقویت مژه های خود میپردازند میتوانند از این موضوع اطمینان داشته باشند که احتمال ریزش مژه در این افراد بسیار کمتر از افراد دیگر خواهد بود. البته استفاده از این روش ها باعث افزایش ضخامت مژه ها هم میشود. روش خانگی جلوگیری از ریزش مژه کاملا ایمن هستند به همین دلیل میتوانید این اطمینان را داشته باشید که استفاده ی دائمی از آن مشکلی برایتان به وجود نخواهد آورد. البته باید این نکته را بدانید که استفاده از روش های خانگی در صورتی موثر است که به صورت مکرر و منظم از آن استفاده کنید. یعنی حداقل 3 الی 4 بار در هفته به استفاده از آن ها بپردازید.  

روش خانگی جلوگیری از ریزش مژه با ویتامین E

از میان روش خانگی جلوگیری از ریزش مژه بهتر است قبل از هر چیز به استفاده از ویتامین ای بپردازیم. چون استفاده از آن باعث جلوگیری از شکنندگی مژه ها خواهد شد به همین دلیل مژه ها کمتر دچار ریزش میشوند. برای استفاده از ویتامین ای باید به تهیه ی کپسول آن بپردازید و با روغنی که درون آن وجود دارد مژه هایتان را چرب کنید. این کار را میتوانید با یک برس کوچک انجام دهید.  

جلوگیری از ریزش مژه با آلوئه ورا

اگر این هدف را دارید که از روش خانگی جلوگیری از ریزش مژه استفاده کنید آلوئه ورا هم گزینه ای مناسب خواهد بود به شرطی که به جای استفاده از ژل های آماده به تهیه ی گیاه آلوئه ورا بپردازید. روش استفاده از ژل آلوئه ورا هم مانند استفاده از روش قبل است فقط باید توجه داشته باشید که بیش از حد از آن استفاده نکنید چون ممکن است در برخی از افراد باعث مشکلات پوستی و حساسیت شود. منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8