بهترین روش درمان جوش زیربغل چیست

بهترین روش درمان جوش زیربغل چیست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
همانطور که میدانید به وجود آمدن جوش های صورت تاثیر زیادی در زیبایی دارد به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال درمان آن هستند اما بهتر است بدانید به وجود آمدن جوش در نواحی دیگر بدن هم مشکلات به خصوصی را خواهند داشت تا جایی که باعث کلافگی و عصبی شدن فرد خواهد شد. ناحیه ی زیر بغل یکی از بدترین نقاط برای به وجود آمدن جوش است که مشکلات زیادی به وجود می آورد به همین دلیل در ادامه به بهترین روش برای درمان جوش زیربغل خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.  

بهترین درمان جوش زیربغل

برای درمان جوش زیربغل میتوان از روش های طبیعی استفاده کرد چون در اکثر موارد استفاده از روش های طبیعی نتایج فوق العاده ای را به دنبال خواهد داشت به صورتی که جوش ها در کمترین زمان ممکن از بین خواهند رفت. از میان روش های طبیعی مختلف بهتر است قبل از هر چیز به جوش شیرین بپردازیم چون قطعا جوش شیرین بهترین داروی طبیعی برای رفع مشکلات پوستی زیر بغل خواهد بود. در صورتی که به جوش شیرین حساسیت باشید میتوانید از این موضوع اطمینان داشته باشید که با استفاده از آن به بهترین نتایج ممکن دست خواهید یافت. جوش شیرین به علت خاصیتی که دارد باعث تعادل ph پوست خواهد شد به همین دلیل نه تنها جوش های زیر بغل را از بین میبرد بلکه برای رفع تیرگی آن هم قطعا یکی از بهترین موارد خواهد بود اما در ادامه بازهم به معرفی روش های دیگر میپردازیم.  

درمان جوش زیربغل با روغن نارگیل

روغن نارگیل سرشار از ویتامین E است به همین دلیل با استفاده از آن میتوان بسیاری از مشکلات پوستی ناحیه ی زیر بغل را بین برد. برای درمان جوش زیربغل کافی است مقداری روغن نارگیل را به ناحیه ی مورد نظر بمالید و اجازه دهید 10 دقیقه باقی بماند. این کار باید در هفته حداقل 5 بار انجام شود تا بعد از چند وقت شاهد نتایج فوق العاده ی آن باشید.  

یخ برای درمان جوش زیربغل

جالب است بدانید برای درمان جوش زیربغل میتوانید از یخ هم استفاده کنی. قطع این یکی از ساده ترین روش هایی خواهد بود که میتوان برای دستیابی به نتایج دلخواه از آن استفاده کرد. استفاده از یخ باعث افزایش خون رسانی و رفع التهابات میشود به شرطی که هر روز به مدت چند دقیقه آن را روی پوست ناحیه ی مورد نظر قرار دهید. البته قبل از این که احساس درد کنید باید یخ را از روی پوست بردارید. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8