راه های جلوگیری از جوش زیربغل چیست

راه های جلوگیری از جوش زیربغل چیست

21 اردیبهشت ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین
جوش های زیر بغل از مشکلاتی هستند که ممکن است بسیاری از افراد با آن روبرو شوند. متاسفانه این جوش ها معمولا به همراه سوزش شدید خواهند بود به همین دلیل باید برای پیشگیری آن از روش های موثر که در این مطلب به آن اشاره میکنیم استفاده کرد. البته این روش ها باید به صورت مکرر مورد استفاده قرار گیرند و گرنه نتیجه ی قابل توجهی نخواهند داشت و مجددا شاهد جوش های مختلف خواهید بود. در ادامه به راه های جلوگیری از جوش زیربغل خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

نکته ای مهم برای جلوگیری از جوش زیربغل

برای جلوگیری از جوش زیربغل باید به یک سری نکات توجه داشته باشید در غیر اینصورت استفاده از داروهای گیاهی معجزه نخواهد کرد. از میان موارد مختلفی که وجود دارد نحوه ی اصلاح موهای زیر بغل یکی از مهمترین موارد است که عدم توجه به آن باعث مشکلات مختلف پوستی خواهد شد. باید به این نکته توجه داشته باشید که برخی از افراد به یک سری از روش های اصلاح ممکن است حساسیت داشته باشند. برای اینکه از بهترین روش اصلاح اطمینان حاصل کنید بهتر است به امتحان روش های مختلف بپردازید و میزان مشکلات پوستی را بعد از هر کدام بررسی نمایید. البته بهتر است بدانید برخی از افراد ممکن است به تمامی روش های موقت اصلاح حساسیت داشته باشند که در این موارد باید از روش های دائمی مانند لیزر یا الکترولیز استفاده کرد تا به صورت دائمی به رفع موهای زائد و بسیاری از مشکلات پوستی بپردازید.  

آلوئه ورا برای جلوگیری از جوش زیربغل

برای جلوگیری از جوش زیربغل میتوانید از آلوئه ورا استفاده کنید. آلوئه ورا به علت خاصیت ضد التهابی فوق العاده ای که دارد نه تنها باعث درمان جوش ها خواهد شد بلکه میتوان با استفاده از آن شاهد رفع مشکلات پوستی دیگر ناحیه ی زیر بغل هم بود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم حداقل هفته ای یکبار از ژل آلوئه ورا استفاده کنید تا شاهد نتایج قابل توجهی آن باشید.  

جلوگیری از جوش زیربغل با سیر

سیر هم یکی از بهترین داروها برای جلوگیری از جوش زیربغل به شمار میرود چون باعث ضد عفونی شدن ناحیه ی زیر بغل میشود به همین دلیل احتمال بسیاری از مشکلات پوستی کاهش پیدا میکند. برای استفاده از سیر میتوانید آن را رنده کنید و همراه با روغن های طبیعی دیگر مانند روغن زیتون و روغن سیاه دانه به ناحیه ی زیر بغل بمالید. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8