درمان ریزش مو از پشت سر

درمان ریزش مو از پشت سر

30 شهریور ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین

ریزش مو از پشت سر

درمان ریزش مو از پشت سر از مهمترین و بهترین خدمات کلینیک نگین ایران نوین میباشد.

ریزش مو همیشه در تمامی نقاط سر به وجود نمی آید به همین دلیل افرادی که دچار این مشکل میشوند میتوانند با مشاهده ی نقاطی از سر که دچار ریزش شده به نوع ریزش مو پی ببرند. البته این کار همیشه هم کار راحتی نخواهد بود به همین دلیل پیشنهاد میشود برای درمان ریزش موهای مختلف به پزشک مراجعه نمود اما به طور کلی در این مطلب تصمیم گرفته ایم به دلایل ریزش مو سر و روش های مختلفی که برای درمان آن وجود دارد بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن به نتایج دلخواه دست پیدا کنید پس با ما همراه باشید.


ریزش مو از پشت سر
متاسفانه افراد زیادی وجود دارند که تصور میکنند ریزش موی ارثی فقط باعث ریزش موهای جلوی سر میشود این در حالی است که در بسیاری از مواقع ریزش مو  هم میتواند به علت مشکلات و نواقص ارثی باشد. در این موارد معمولا افرادی که دچار ریزش مو میشوند نمی توانند از درمان های دارویی استفاده کنند چون استفاده از آن ها نتایج بلند مدت و رضایت بخشی به دنبال نخواهد داشت.

اما باید این را هم بدانید که ریزش مو از قسمت  پشت سر ممکن است به دلیل بیماری های دیگر مانند بیماری های عفونی و قارچی هم به وجود آمده باشد. علاوه بر این ممکن است برخی از افراد به دلیل بیماری هایی مانند آلوپسی دچار این نوع ریزش مو شده باشند. از میان دلایل دیگر ریزش موی پشت سر میتوان به استرس، کمبود آهن و ویتامین های مختلف و بیماری های کبدی و … اشاره نمود.درمان ریزش مو
برای درمان ریزش مو نسخه های زیادی وجود دارد. اگر این نوع ریزش مو به دلایلی غیر از مشکلات ژنتیکی به وجود آمده باشد نیازی به استفاده از روش های کاشت مو نخواهد بود اما برای رفع ریزش موی ارثی باید حتما از روش های کاشت مو استفاده کرد در غیر اینصورت نتایجی که به دست می آید چندان رضایت بخش نخواهد بود.پیشگیری از ریزش مو پشت سر
برخی از انواع ریزش مو  قابل پیشگیری نیست اما از برخی ریزش مو ها مانند ریزش موی قارچی، استرسی و ریزش مو ای که بر اثر کمبود ویتامین ها به وجود می اید میتوان به راحتی پیشگیری کرد. کافی است به داشتن سبک زندگی سالم توجه بیشتری داشته باشد و به بهداشت سر و نکاتی که در مورد آن وجود دارد بیشتر اهمیت دهید.

منبع: کلینیک کاشت ابرو نگین ایران نوین

   
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8