دلیل و علت ریزش ابرو بعد از عمل بینی چیست

دلیل و علت ریزش ابرو بعد از عمل بینی چیست

30 شهریور ، 1401
کلینیک نگین ایران نوین

دلیل و علت ریزش ابرو بعد از عمل بینی چیست
عمل بینی طرفداران زیادی دارد به طوری که درصد زیادی از افراد از میان عمل های جراحی مختلف آن را برای افزایش زیبایی خود انتخاب میکنند. همین باعث شده تا سوالات بسیار زیادی در مورد آن مطرح شود و بسیاری از کاربران سوالات خود را در رابطه با آن مطرح کنند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به یکی از سوالات رایج کاربران در مورد جراحی بینی بپردازیم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با دلیل و ریزش ابرو بعد از عمل بینی آشنا شوید و بتوانید در کمترین زمان ممکن شاهد رشد ابروهای خود باشید.ریزش ابرو بعد از عمل بینی
بهتر است بدانید افرادی که از عمل جراحی بینی استفاده میکنند در اکثر موارد دچار عوارض موقت میشوند که خوشبختانه اکثر آنها به راحتی از بین میرود. از میان عوارض مختلفی که بعد از عمل بینی به وجود می آید ریزش ابرو یکی از مواردی است که بسیاری از بیماران آن را مشاهده میکنند و در برخی موارد همین باعث میشود تا استرس و اضطراب شدیدی را تجربه کنند و ریزش ابروهایشان تشدید شود.

بهتر است بدانید ریزش ابرو بعد از عمل بینی کاملا موقتی است که در اکثر موارد بعد از هفته ی دوم به صورت کامل برطرف میشود. برای این که شدت آن افزایش پیدا نکند باید حتما به یک سری از نکات که در ادامه به آن اشاره میکنیم اهمیت دهید اما به طور کلی همانطور که اشاره کردیم نباید دچار استرس و اضطراب شوید چون استرس و اضطراب خود باعث ریزش ابرو و حتی موهای سر میشود.


علت ریزش ابرو بعد از عمل بینی
عمل بینی خود باعث ریزش مو و ابرو نمیشود اما به علت اینکه در این عمل از بیهوشی استفاده میشود بسیاری از افراد این مشکل را تجربه میکنند بنابراین میتوان گفت علت اصلی ریزش ابرو بعد از عمل بینی استفاده از عمل های بیهوشی است.

البته برخی از تحقیقات این موضوع را رد کرده اند و طبق نتایجی که به وجود آمده ریزش مو بعد از عمل بیشتر به علت استرس و مراحل بهبودی بیمار در دوران نقاهت به وجود می آید اما چیزی که کاملا مشخص است این است که این مشکل موقتی است و به راحتی درمان میشود.درمان ریزش ابرو بعد از عمل بینی
برای درمان ریزش ابرو بعد از عمل بینی میتوانید از داروهای گیاهی استفاده کنید تا رشد ابروهایتان افزایش پیدا کند. استفاده از روغن هایی مانند روغن فندق، روغن هفت مغز و روغن زرده ی تخم مرغ برای افزایش رشد ابرو بعد از جراحی بینی پیشنهاد میشود. برای اینکار باید ابروهایتان را به آرامی با این روغن ها ماساژ دهید و مقداری اجازه دهید روی ابروهایتان باقی بمانند.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو و ابرو نگین ایران نوین

  
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8