مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

Body jet (لاغری با دستگاه)

Body jet

Body jet (لاغری با دستگاه)

Body jet (لاغری با دستگاه)

بادی جت یا همان Body Jet  روش نوینی برای لاغری موضعی و خارج کردن چربی از اندام های بدن می باشد. این دستگاه ساخت کشور آلمان بوده و در طراحی آن از آب جهت خارج نمودن چربی از بدن و پیکر تراشی استفاده می شود.
دستگاه یاد شده با تکنولوژی مدرن تری نسبت به لیپوساکشن کار می کند.
ممکن است از بادی جت به عنوان یک عمل سرپایی کوتاه که بدون نیاز به بیهوشی است و از طریق بی حسی موضعی انجام می شود یاد شود.
در این روش از فضار آب با قدرت بالا در بین چربی های زیر پوستی استفاده می شود تا چربی های زیر پوست دچار گسستگی شده و پس از آن به داخل دستگاه کشیده میشوند.

بادی جت چیست

بادی جت چیست؟

میتوان گفت بادی جت یکی از تکنیک های لاغری می باشد که به وسیله دستگاهی به نام دستگاه body jet صورت می پذیرد. این روش به نوعی لیپوساکشن است که با استفاده از نیرو آب می توان باعث شد چربی های موضعی به راحثی از بین بروند. روش بادی جت نسبت به روش قدیمی لیپوساکشن عوارض کمتری می باشد.

عملکرد بادی جت

لیپوساکشن بدن به وسیله از یک روش آرام و سازگار می تواند نتایج قابل قبولی به شما نشان دهد. در این روش به روز عوارض و ناراحتی ها به حداقل رسیده و نتیجه حاصل شده بسیار رضایت بخش می باشد. در حقیقت واتر جت بر نیروی آب متکی بوده و با هدف قرار دادن سلول های چربی باعث حذف این نوع از سلول ها از بدن می گردد. عملکرد body jet به گونه ی است که به بافت های اطراف چربی مثل پوست، عضلات، اعصاب، رگ های خونی و… آسیب نمی رساند. بادی جت معمولا در زمان حدودی ۴۵ دقیقه و بصورت سرپایی صورت می پذیرد.

مزایای بادی جت

 • عوارض نسبتا کم نسبت به دیگر روش ها
 • روشی ایمن و بی خطر
 • حداقل آسیب نرسیدن به بافت اطراف
 • تورم و کبودی کمتر
 • نتیجه و ماندگاری بالا
 • پایین بودن درد
 • درمان سلولیت

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

  درباره ما

  عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

  callmegif
  فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم