مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

FUG

FUG

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

کاشت مو به روش FUG

یکی از روش سنتی تر کاشت مو، روش کاشت مو FUG می باشد. این روش، نسبت به روش هایی مثل FUT و FIT قدیمی تر است و روند کار آن، بیشتر شبیه به روش FUT است. در این روش نیز، یک نوار حاوی فولیکول های مو از پشت سر فرد جدا شده و پس از جداسازی فولیکول های مو، انتقال آنها به ناحیه هد برای کاشت مو انجام می شود.

مراحل روش کاشت مو FUG

در این روش، پیش از شروع عمل، بیمار تحت مشاوره قرار گرفته و با اعمال داروهای آرام بخش و بی حس کننده، بیمار برای انجام عمل آماده می شود.

پس از این مرحله، خط رویش مورد انتظار بیمار مشخص شده و عمل کاشت مو با برداشتن یک نوار از پشت سر به عنوان بانک مو آغاز می شود.

یکی از تفاوت های بنیادی این روش با بسیاری از روش های دیگر کاشت مو، استفاده از میکروسکوپ های بدون نور است. نور میکروسکوپ های غیر حرفه ای، سبب ایجاد گرما شده و این گرما، باعث می شود  تا فولیکول های مو ضعیف شوند. پزشکان و جراحان متخصص مو، این فولیکول ها را با استفاده از بزرگنمایی میکروسکوپ به واحدهای کوچکتری تقسیم می شوند تا شرایط، برای کاشت موی طبیعی با خط رویش طبیعی در سر آماده شود.

کاشت مو به روش FUG

مرحله پیوند مو به سر

در این مرحله، فولیکول های جدا شده مو به ناحیه هدف برای کاشت مو پیوند زده می شود. عمل پیوند مو در این روش به این صورت بوده که پزشک متخصص کاشت مو، فولیکول های مو را از طریق شیارهایی در پوست ناحیه هدف قرار داده و سپس، محل کاشت مو را جراحی می کند.

پس از آن، مراقبت های لازم برای عمل کاشت مو FUG به بیمار ارائه داده می شود و با کنترل مستمر وضعیت بیمار، از بروز عفونت و خونریزی در سر بیمار جلوگیری می شود.

هزینه کاشت مو به روش FUG

قیمت و هزینه انواع روش های کاشت مو، بستگی زیادی شدت ریزش مو و وضعیت بانک موی فرد دارد. همچنین مهارت و تخصص پزشک جراح و انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو نیز در تعیین قیمت و هزینه کاشت مو به روش FUG تأثیر دارد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم