کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو طبیعی + ماندگاری و هزینه - کلینیک نگین ایران نوین


کاشت ابرو طبیعی باعث جذابیت چهره شما می شود. شما می توانید بیشترین ماندگاری کاشت ابرو و مناسب ترین هزینه را در کلینیک کاشت ابرو نگین ایران نوین تجریه کنید.


کاشت ابرو امروزه یکی از مهمترین عمل های زیبایی میباشد که کلینیک ایران نوین کلینیک کاشت ابرو مجهز و معتبر در ایران و همچنین در سطح بین الملل میباشد.

ابرو یکی از ویژگی های زیبایی در چهره شماست

یکی از مهمترین ویژگی های زیبایی چهره افراد مهم و مشهور و همچنین از ویژگی های چهره فرد ابروهای آنها است. ابرو برای زنان نسبتاً مهمتر از مردان است.زنان ترجیح می دهند ابروهای کشیده و ضخیم داشته باشند.

به طوری که آنها می توانند آنها را در بسیاری از مدلهای مختلف شکل دهند. از آنجا که ریزش مو نه تنها در ناحیه سر بلکه در سایر قسمت های بدن و صورت نیز معمول بوده است به طوری که همه افراد نمی توانند ابروهای کشیده و ضخیم داشته باشند.

کلینیک کاشت ابرو

یکی از امن ترین ، با کیفیت ترین مکان ها برای کاشت ابرو ، کلینیک کاشت ابرو معتبر میباشد که توصیه پزشکان زیبایی دور کردن از محل ها و مکان هایی غیر از کلینیک های کاشت ابرو ، مو و زیبایی برای کاشت ابرو و کاشت مو میباشد.

پس حدالممکن از روش هایی غیر از کاشت ابرو در کلینیک کاشت ابرو خودداری نمایید.

دلایل ریزش ابرو

این مشکل دلایل مختلفی از قبیل بیش از حد چربی زدن ، پیری ، کمبود مواد مغذی در بدن به ویژه ویتامین E و روی ، مهاجرت و تغییر چشمگیر آب و هوا به دلیل آن ، بی خوابی مداوم و اختلالات خواب ، تغییر اساسی در رژیم غذایی شما ، شوک ناگهانی یا دلایل دیگر.
نازک شدن ابروها زیبایی اولیه خود را ندارد و بیشتر خانمها درگیر این مشکل هستند.

کاشت ابرو چیست ؟

عمل جراحی ابرو به یک معنی کلی و عمومی میتوان به برداشت مو از نواحی پرپشت و محکم بدن که معمولا از پشت سر و بین گوش ها با روش های FUT ، FUE و FIT  و غیره برداشت میشود و در نواحی که نیاز به کاشت مو دارد قرار داده میشود

این عمل معمولا طی دو مرحله انجام میشود که مرحله اول نیمه چپ یا راست صورت انجام میشود و در صورت رضایت داشتن مشتری از نیمه اول نیمه دوم صورت نیز کاشته میشود.

اهمیت کاشت ابرو

ابروها در صورت نقش بسیار مهمی را در صورت ایفا میکنند ، ازاین رو ابرو ویژگی بسیار مهم و برجسته صورت را تشکیل می دهد. اگرچه ابرو یک منطقه کوچک است ولی نقش مهمی را در صورت دارد. به این منظور که ابروها یک خط تقارن برای صورت ، چند برابر کردن زیبایی چشم ها ، محافظت از چشم و …

ابرو ها تنها عضوهایی از بدن هستند که با آنها میتوان احوال شخص را بدون حرف زدن تشخیص داد.
خشم ، عصبانیت ، خنده ، غمگین بودن و غیره را میتوان با حالتهای ابرو بدون صحبت کردن به مخاطب نشان داد.به همین دلیل است که ابرو ها بسیار حائز اهمیت هستند.

میکروبلاستیک یا خال کوبی ابروهای زیبای من را برمی گرداند؟

بیشتر خانم ها تصور می کنند میکروبلاستیک یا خال کوبی می تواند ابروهای ابتدایی خود را به عقب بازگرداند.
اما واقعیت این است که خال کوبی و میکروبلاستیک نه تنها شکل اصلی ابروهای شما را برنمی گرداند بلکه اشکالات مختلفی مانند ارائه ظاهری مصنوعی ، وجود رنگهای شیمیایی ، مدلهای محدود برای ابروها را به صورت ثابت ، درد و خطرات انجام آن نیز به همراه خواهد داشت.این روشها لازم به ذکر است که ابروهای خال کوبی یا میکروبلاست شده را نمی توان از بین برد یا به شکل ابتدایی آن برمی گردد.بنابراین ، قبل از استفاده از هر روش ، تحقیق خود را دقیقاً انجام دهید.

تغذیه در کاشت ابرو

به موازات افزایش روز افزون ریزش موی سر و ریزش موی ابرو تحت تأثیر عوامل مختلف تغذیه، بیماری و شرایط روحی و روانی در افراد، تقاضا برای کاشت مو و ابرو با موی طبیعی نیز افزایش می یابد. به همین دلیل هر روز مراجعه به کیلینیک کاشت مو بیشتر می گردد چرا که داشتن ابروهای زیبا و پرپشت تأثیر زیادی در زیبایی و جذابیت چهره افراد دارد.کلینیک نگین ایران نوین این افتخار را دارد که با بهره گیری از بهترین امکانات و متخصصین مجرب در زمینه کاشت و استفاده از تجهیزات مدرن و استاندارد به ارائه خدمات کاشت مو و ابرو با متدهای مختلف بپردازد.

روش های کاشت ابرو

 • کاشت ابرو به روش FUE
 • کاشت ابرو به روش FUT

پیوند ابرو FUT و FUE ، کدام یک بهتر است

کاشت ابرو چه مراحلی دارد و به چه صورت انجام می گردد؟
عمل پیوند ابرو یک جراحی به نسبت ساده می باشد. این عمل طبق طرح درخواستی بیمار انجام می شود و بیمار باید قبل از عمل طرح دلخواه خود را مشخص کند.

عمل کاشت ، یک عمل تهاجمی محسوب می گردد به طوری که در زمان جراحی پزشک از بیهوشی موضعی برای بیمار استفاده  می کند. برای کاشت ابروی طبیعی از موهای یک ناحیه از صورت که معمولاً از  پشت گوش انتخاب می گردد استفاده می شود. پزشک مو را از ناحیه پیوند دهنده جدا می کند و به فولیکول موهای ابرو انتقال می دهد.

بعد از عمل نوبت به مرحله رشد ابرو میرسد. در این روش موهای ابرو به صورت طبیعی رشد می کنند و تفاوتی با ابروهای طبیعی خودتان نخواهند داشت و می توانید با خیال راحت ابروهای خود را اصلاح کنید.

کاشت ابرو نیوگرافت

پیوند ابرو با روش FUE به همراه نیوگراف برای افرادی مناسب است که ابرو های خود را بنا به دلایلی از جمله سوختگی ، آلوپسی ، تروما ، بیماریهای مادرزادی ، و غیره به طور کلی از دست داده اند ، مناسب است.

مزیا اصلی این روش این است که هیچ گونه جای اسکاری روی صورت شخص باقی نخواهد ماند. در این روش بجای خارج کردن یک نوار کامل از سر، برداشت مو به صورت دانه به دانه و از قسمت های پشت سر و بین گوش ها برداشت میشود و کاشت انجام میشود.

دوران نقاهت

همچنین در این روش از کاشت ، بیمار دوران نقاهت کمتری را پشت سر خواهد گذاشت که ای روش برای افرادی مناسب است که زمان کتری نسبت به دیگر افراد برای کاشت دارند.کلینیک کاشت ابرو ، نگین ایران نوین با بهره گیری از بهترین و بروزترین روش ها و دستگاه ها توانسته رضایت مشتریان خود را در زمینه کاشت ابرو FUE به همراه نیوگراف جلب نماید.

کاشت ابرو FIT

در روش کاشت ابرو به روش FIT به این گونه است که برداشت مو از نواحی پشت سر و بین گوش ها به روش تک به تک موها برداشت میشود و بعد از آماده شدن محلی که قرار است کاشت انجام شود بصورت تک به تک کاشته میشود.

مزیت این روش در این است که هیچ گونه نواری از پشت سر برداشته نخواهد شد و به صورت تک به تک برداشته میشود و دوران نقاهت آن کمتر از روش های دیگر میباشد.

پس نورم خیلی کمتر و در حد چند روز ، و درد و خونریزی هم تنها در زمان کاشت میباشد و بعد از عمیات کاشت دیگر شاهد درد و خونریزی در فرد نخواهیم بود.

طرح در قسمت ابرو

طرح ابرو ، و مدل های ابرو در زنان و مردان متفاوت است. به این صورت که در پیوند ابرو در زنان ظرافت بیشتری نسبت به مردان باید به خرج داد.

به این صورت که در زنان ابروها در قسمت بین بینی و چشم ابتدا به سمت بالا و در قسمت انتهای صورت به سمت پایین کشیده و کاشت میشود.

دوران نقاهت کاشت ابرو


دوران نقاهت در ابرو ها به این صورت است که درد تنها در زمان کاشت میباشد و بعد از عمل پیوند ابرو شخص نباشد هیچگونه دردی در ناحیه  ابرو داشته باشد.

تورم ناشی از کاشت نیز بعد از چند روز باید به حالت اولیه ابروها بازگردانده شود. و بعد از چند روز باید تورم ابروها از بین برود.

نکات بعد از عمل کاشت ابرو

 • استفاده از کیسه یخ در ناحیه پیوند شده برای کاهش درد
 • 24 ساعت استراحت در اتاق و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آفتاب ، درست بعد از پیوند ابرو
 • برای پایین آمدن فشار به بدن ، سر را به سمت بالا نگه دارید
 • با سر خود در زاویه 45 درجه استراحت کنید
 • حداقل از 1 هفته بعد از عمل کاشت ابرو از آرایش خودداری کنید
 • مصرف داروها و مسکن های درد مطابق با نسخه
 • پیروی از دستورالعمل های جراح برای جلوگیری از عفونت و دردها

ویژگی بروهای کاشت شده
مطمعنا کاشت یکی از مهمترین و بهتریم روش ها برای بازگرداندن موهای از دست رفته میباشد که مزیت های زیادی نسبت به روشهای دیگر دارد.

 • حالت داشتن موها در ناحیه ابرو
 • قابل رشد بودن
 • غیرقابل ریزش بودن
 • همرنگ بودن با دیگر موهای صورت

تفاوت کاشت ابرو با دیگر روش های جایگزین

امروزه روش های دیگر بجای پیوند ابرو مانند ، تتو ، استفاده از حنا و غیره بدلیل بالا بودن ریسک ،نداشتن کیفیت و انجام دوباره کم کم منسوخ شده و جای خود را به پیوند ابرو که یک روش امروزی ، همیشگی ، با کیفیت و در نهایت از نظر اقتصادی نیز به صرفه تر است.
چرا که ممکن است افرادی که از ناحیه ابرو دچار مشکل شده اند و یا ابرو ندارند ممکن است تا آخر عمر نیاز به تکرار در حنا گرفتن ، و تمدید تتوی انجام شده در ناحیه ابرو باشند. ولی با روش کاشت با یکبار انجام دادن عمل کاشت دیگر نیاز به تمدید و اینکه دوباره دوباره کاری در این ناحیه نیاز نیست.

پس کاشت ابرو خیلی بهتر و مثمر ثمر تر نسبت به روش های دیگر است.

از کاشت ابرو چه انتظاری دارید

روش سنتی درمان ابروهای نازک یا پراکنده با تکیه بر محصولات آرایشی برای “پر کردن” موهای ابرو است.با این وجود ، علاقه ای به راه حل دائمی تر وجود دارد که این روش به صورت پیوند ابرویا همان کاشت ابرو می باشد.
پیوند ابرو توسط پزشکان پیوند ابرو یا همان جراح زیبایی صورت می گیرد که با استفاده از موهای فرد بیمار انجام می شود. اگرچه این روش تنها راه درمان به نظر می رسد ، اما جنبه های مختلفی را باید در نظر گرفته شود ، از هزینه گرفته تا خطرات و عوارض جانبی. که باید به آن توجه داشت.

پیوند ابرو

پیوند ابرو یک روش زیبایی به حساب می آید که در آن پیوندهای مو (شاخه) به ناحیه ابرو شما منتقل می شوند به این منظور می باشد که موهای جدید از این پیوندها رشد کنند و ظاهری کامل تر ایجاد کنند که این عمل بسیار شبیه عمل کاشت مو سنتی است .پیوند موهای ابرو از موهای بالای گوش شما گرفته می شود. یک جراح نه تنها موهای فرد بلکه فولیکول های مو را نیز منتقل می کند.این به شما اطمینان می دهد که به محض خارج شدن موهای اولیه منتقل شده ،موهای جدید قادر به رشد در ابروهای شما خواهند بود. دوره بهبودی برای پیوند ابرو نسبتاً سریع است. طی چند روز اول متوجه برخی حفره ها در اطراف ابرو ها خواهید شد که اهمیتی ندارد.

هزینه کاشت ابرو با موی طبیعی چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو طبیعی بسته به عوامل مختلف متفاوت می باشد و به متد کاشت ،تعداد موی پیوند زده شده، تخصص پزشک، تجهیزات و تعرفه های کلینیک بستگی دارد.هرچه مهارت و تخصص پزشک بیشتر باشد و از تجهیزات و دستگاه های بهتری در کلینیک استفاده شود طبیعی است که هزینه ها افزایش می یابد و نتیجه کاشت نیز بهتر خواهد شد.

عوارض و مشکلات کاشت ابرو

بطور کلی عوارض حادی برای کاشت موی ابرو وجود ندارد البته مبنی بر اینکه کاشت ، توسط پزشک کاشت ابرو متبحر و با تجربه انجام گردد. عوارض موقتی کاشت شامل تورم و التهاب و یا خارش محل کاشت می باشد. که طی یک یا دو روز برطرف می گردد. کاشت مو در ابرو به خانم های باردار توصیه نمی گردد.

آیا پیوند ابرو روش مطمعنی میباشد ؟

پیوند ابرو معمولاً در صورتی که در یک کلینیک مورد اعتماد توسط یک متخصص و پزشک کاشت ابرو و باتجربه در هیئت مدیره و یک تیم دلسوز انجام شود ، یک عمل جراحی ایمن است. با این حال ، افراد در واکنشهای جسمی و تواناییهای درمانی بسیار متفاوت هستند و نتایج هرگز برای دو نفر یکسان نیست و حتی قابل پیش بینی نیست.

تعریف زیبایی در قرن بیست و یکم

مفهوم زیبایی به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از این عوامل مهم امروزه سلیقه زیبایی شناختی جامعه و عموم مردم است. امروزه افراد مشهور و مهم یکی از عوامل تعیین کننده چارچوبی برای زیبایی هستند.

بنابراین ، اکثر مردم سعی می کنند ظاهر خود را به همان شباهت با سوپر ستاره های مورد علاقه خود تبدیل کنند. از طرف دیگر ، جراحان پلاستیک بسته به هر قسمت از صورت به طور جداگانه و نسبت قسمت های مختلف در رابطه با یکدیگر معنی زیبایی صورت را توصیف می کنند.

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LeL0k4fAAAAAGOsQv-rIgGwJWiZU2os8M0fDQk8